تاريخ : | | نویسنده : loooti
یک رسانه معتبر روسی از وضعیت مالی و اقتصادی بسیار دشوار اوکراین خبر داد و اعلام کرد: دولت اوکراین در آستانه ورشکستگی مالی قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، رادیو دولتی صدای روسیه روز شنبه در گزارشی تحلیلی به قلم کریل گریشین که روز شنبه در تارنمای آن منتشر شد، یادآوری کرد: مسایل مالی دولت اوکراین را در تنگنای شدید قرار داده است و پرداخت های خارجی این کشور برای چهارمین ماه پیاپی با کسری شدید صورت می گیرد.

در گزارش آمده است: وزارت دارایی اوکراین دارای حدود 50 میلیون دلار بودجه است که کمترین میزان در 10 سال اخیر است.

گریشین معتقد است که اوکراین به شدت درگیر بحران مالی و اقتصادی می شود و در این شرایط سرمایه گذاران خارجی به توانایی مالی دولت اوکراین برای پرداخت های خود و انجام تعهدات مالی با دیده تردید می نگرند.

وی یادآوری کرد: اوکراین برای پنجمین سال متوالی از فهرست کشورهای واقع در آستانه ورشکستگی مالی خارج نمی شود و در فهرستی که در این رابطه از طرف آژانس رتبه گذاری ˈاستاندارد اند پورˈ منتشر شده است در 9 ماه اخیر از مکان هفتم به سوم رسیده و به ورشکستگی نزدیک تر شده است.

در این مقاله با اشاره به تنزل رتبه اعتباری اوکراین گفته شد: در صورت گرفتن وام های خارجی، بهره آنها برای اوکراین افزایش خواهد یافت.

در ادامه مقاله به نقل از آلکساندر ساوچنکو معاون سابق بانک مرکزی اوکراین گفته شد: در حال حاضر اوکراین از کمترین درجه اطمینان برای وام گرفتن در میان کشورهای همسود برخوردار است.

ساوچنکو که در حال حاضر رییس یک پژوهشکده تجاری در اوکراین است، در باره مشکلات این کشور می گوید: بهره وام ها و اوراق قرضه اوکراین به دلیل درجه پایین اطمینان مالی این کشور به شدت در حال افزایش است.

نویسنده مقاله در ادامه به وضعیت بسیار دشوار مالی در اوکراین و مشکلات فرا روی دولت این کشور اشاره می کند و اضافه می کند: دولت اوکراین در حال حاضر بیش از 5 میلیارد دلار به مناطق این کشور بدهکار است.

وی ادامه می دهد: علاوه بر آن بدهی این کشور به شرکت گازپروم روسیه بابت گاز خریداری شده از مرز یک میلیارد و 300 میلیون دلار گذشته است.

در پایان مقاله آمده است: اوکراین در این شرایط درصدد گرفتن وام از صندوق بین المللی پول است و برای این منظور باید شرایط این سازمان مالی بین المللی را بپذیرد.


رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.