معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: پرداخت یارانه ها به هیچ وجه قطع نخواهد شد و بر اساس دستور رییس جمهوری هر نود روز یک سبد کالایی به اقشار کم درآمد ارایه خواهد شد.

محمد باقر نوبخت افزود: وضع موجود هدفمندی یارانه ها قابل استمرار نیست و باید برای اجرای دقیق قانون روش موجود را تغییر بدهیم.

سخنگوی دولت با بیان این که از 29 آذرماه 89 قرار شد قانون هدفمند کردن یارانه ها برای حل سه مشکل حامل های انرژی، آلودگی محیط زیست و قاچاق سوخت به جهت تفاوت قیمت با کشور های همسایه اجرا شود.

وی میزان برگشت ما به ازای افزایش قیمت ها را پرداخت 50 درصد به صورت مستقیم به مردم، اختصاص 30 درصد به تولید و اختصاص 20 درصد به طرح های عمرانی نام برد.

سفره غدایی مردم، هزینه درمان


نوبخت با بیان این که یارانه ها در هر صورت پرداخت می شود، گفت: دولت خودش را موظف می داند ضمن این که به مسایل بین المللی از جمله بحث توافق نامه ژنو فکر می کند از سفره غذایی مردم مغفول نباشد.

سخنگوی دولت افزود: بخش تولید ما بسیار آسیب دیده است و مردم باید هزینه زیادی را برای درمان پرداخت کنند و این درحالی است که اگر قیمت ها افزایش پیدا می کنند می بایست ما به تفاوت افزایش به خود مردم برگردد.

وی با بیان این که افزایش قیمت بنزین باعث کاهش رشد و حجم مصرف شد که این از نقاط مثبت هدفمندی یارانه ها است، افزود: سال های بعد حجم مصرف بنزین پس از گذشت آثار آن دوباره افزایش یافت.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: یکی از معضلات بوجود آمده مربوط به خود نیروگاه ها است که هر کیلو وات برق 42 تومان بفروش می رسد ولی قیمت واقعی و تمام شده آن 68 تومان می باشد.

وی به مشکلات پالایشگاه ها اشاره کرد و افزود: برای هرلیتر گازوییل 1800 تومان در آن طرف مرزها به فروش می رسد ولی در داخل 150تومان به فروش می رسد.

نگاه ویژه دولت به بستک


نوبخت گفت: هیات وزیران مصوبه مطلوبی در خصوص رفع مشکل آسیب دیدگان بستک داشت.

وی افزود: 337 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای احداث و تعمیرات واحدی تخریبی و 66 میلیارد ریال بصورت بلاعوض پرداخت می شود.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: برای ترمیم زیرساخت ها از قبیل برق، آب و بیمارستان ها اعتبارات لازم تخصیص یافته است و بنیاد مسکن نیز مقرر شد سریعا شروع به کار کند.

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.