تاريخ : | | نویسنده : loooti

يکى از دو جوان شرور که دختر دانشجويى را به بهانه مسافرکشى ربوده و مورد آزار و اذيت قرار داده بودند توسط ماموران پليس شهرستان ورامين دستگير شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى پليس، سرهنگ "احمد قاسم خانى"، فرمانده انتظامى شهرستان ورامين با بيان اين خبر افزود: غروب يکى از روزهاى پايانى آذرماه دختر جوانى از طريق تلفن همراه خود با مرکز فوريتهاى پليسى 110 ورامين تماس گرفت و با اعلام اينکه دو پسر شرور پس از انتقال او به يک دامدارى واقع در روستاى ايجدام ورامين، او را مورد اذيت و آزار قرار داده و رها کردند، از پليس کمک طلبيد. بلافاصله با اين تماس ماموران گشت انتظامى ورامين در محل موردنظر حاضر و دختر جوان را که پريشان حال و مضطرب بود به اداره آگاهى ورامين جهت تشکيل پرونده و شناسايى متجاوزان بعنف انتقال دادند.

فرمانده انتظامى شهرستان ورامين در ادامه گفت: در تحقيقات ماموران پليس از اين دختر جوان، وى اظهار داشت: ظهر همان روز پس از خارج شدن از دانشگاه در ميدان صادقيه تهران منتظر شدم تا سوار يک وسيله نقليه عمومى شده و به منزلمان در تهرانسر بروم. پس از مدتى و در حالى که هيچ خودرويى نيامد، ناگهان يکدستگاه پژوه 405 نقره اى رنگ با دو سرنشين پسر جوان با توقف مقابل من، از من خواستند سوار خودرويشان شوم تا مرا بمقصد برسانند، من نيز که بسيار عجله داشتم و بخيال اينکه خودرو نيز مسافرکش است ناخودآگاه سوار شدم.

اين دانشجوى قربانى در ادامه اين حادثه تلخ گفت: پس از رسيدن به تهرانسر از راننده خودرو خواستم تا توقف کند اما در همان لحظه سرنشين جلو که هيکلى درشت داشت به صندلى عقب پريد و با گذاشتن چاقو زير گلويم، سرم را زير صندلى برد و تهديد کرد اگر سر و صدا کنم مرا خواهد کشت.

سرانجام پس از پيمودن مسافتى مرا در يک دامدارى پياده کرده و با تهديد چاقو و ضرب و شتم مورد اذيت و آزار قرار دادند و رها کردند.

سرهنگ قاسم خانى در ادامه گفت: با دريافت اظهارات دختر جوان اکيپى ويژه از ماموران پليس آگاهى به سرپرستى سروان حسين نژاد، رئيس اداره مبارزه با جرايم جنايى آگاهى ورامين تشکيل و تحقيقات در اين زمينه آغاز شد و در اولين اقدام با شناسايى مالک دامدارى که پيرمردى بود، مشخص شد دامدارى موردنظر در اختيار نوه او به نام "زين العابدين" است.

در ادامه پيگيرى کارآگاهان پليس ورامين با اقدامات اطلاعاتي، مخفيگاه زين العابدين را در خيرآباد ورامين شناسايى و عمليات دستگيرى او را با محاصره کامل محل مورد نظر آغاز کردند که در يک عمليات ضربتى درحاليکه متهم قصد فرار و درگيرى با ماموران پليس را داشت، دستگير شد.

رئيس پليس ورامين تصريح کرد: متهم به نام "زين العابدين - ر" 24 ساله در بازجويى هاى هاى پليسى به جنايت خود اعتراف کرد و گفت در همان روز بهمراه دوستش که رانندگى خودروى پژواش را به او داده بودم با اين نيت در تهران در حال تردد بوديم که با مشاهده اين دختر جوان بعنوان مسافر او را سوار کرديم و در نهايت او قربانى اميال پليد ما شد.

فرمانده انتظامى شهرستان ورامين خاطر نشان کرد: با بررسى سوابق اين مفسد مشخص شد وى از افراد بسيار شرور و سابقه دار بوده و داراى پرونده هاى متعدد قمه کشى ، عربده کشى ، چاقو کشى ، مصرف مشروبات الکلى ، استعمال و تهيه و توزيع مواد مخدر ، ايجاد نزاع و درگيرى و اوباشگرى و درگيرى با ماموران پليس بوده و تحت تعقيب مراجع قضايى و پليسى بوده است.

بنا به گفته سرهنگ قاسم خانى با توجه به اينکه در تحقيقات بعمل آمده زين العابدين اعتراف کرده بيشتر اوقات در تهران بزرگ تردد داشته است با قرار بازداشت در اختيار پليس ورامين بوده، تحقيقات جهت شناسايى ديگر جرايم احتمالى وى و دستگيرى همدست فرارى اش همچنان ادامه دارد.

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.